21 вересня 2017 р.

Як до нас доїхати

GMM
"Право на вільний вибір лікаря""Субпроект Львівщини проводить активну медійну компанію у ЗМІ""Програма "Доступні ліки""Карта аптек"


Фотовиставка та презентація книги «Вчимося годувати грудьми

 Прес-реліз

«Фотовиставка та презентація книги «Вчимося годувати грудьми»

 

В рамках Всеукраїнського тижня грудного вигодовування у приміщенні Львівського палацу мистецтв, за підтримки Головного управління охорони здоров'я ЛОДА відбулося відкриття виставки робіт фотомайстрів «Студії 111» під символічною назвою «Щастя матері» та презентація книги «Вчимося годувати грудьми» написаної у співавторстві кандидатом медичних наук, лікарем акушером-гінекологом Зореславою Городенчук та кандидатом медичних наук керівником Львівського регіонального центру підтримки грудного вигодовування, головним позаштатним спеціалістом з підтримки грудного вигодовування Ольгою Шлемкевич.

Це друга книга з тематичної серії «Народжуємо разом». Нове видання висвітлює широке коло питань стосовно грудного вигодовування: це терміни і правила грудного вигодовування, як і коли починати правильне догодовування дитини, коли починати правильно відлучати дитину від годування грудьми, аби ні мати, ні маля не відчували дискомфорту. Книга, видана накладом у 3 тисячі примірників, ілюстрована наочними малюнками та фотографіями.

      

Фото "Студії 111"

Фотографія – це неповторна мить, вловлена митцем і саме ця мить може мати ефект позитивного впливу на психологічний стан людини. Саме тому фото матерів, що годують дітей грудьми прикрашають стіни медичних закладів, які мають статус «Лікарня, доброзичлива до дитини».

Виставка від фотошколи «Студія 111», презентація книги львівських лікарів мають на меті заохочення матерів до грудного вигодовування, а на самій фотовиставці панує позитивна аура любові і добра.

 

 

 

Прес-служба 

ГУОЗ ЛОДА 

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua