19 липня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Презентація нового автомобіля швидкої допомоги

17.06.13р.

Напередодні Дня медичного працівника керівництву області та медичній громаді Львівщини було представлено автомобіль швидкої медичної допомоги підвищеної прохідності, розроблений концерном «Електрон».

 

Оглянувши зразок нової техніки Голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук зазначив: «Ми плануємо представити цей автомобіль Віце-прем’єру України Олександру Вілкулу та надіслати для ознайомлення усю технічну інформацію Прем’єр-міністру України Миколі Азарову. Оскільки державною програмою забезпечення працівників медицини катастроф сучасною технікою передбачена закупівля тисячі автомобілів швидкої, ми б хотіли, щоб частину цих авто було придбано саме на заводі «Електрон». Вартість автомобіля ПАТ «Концерн-Електрон» є поза будь-якою конкуренцією. Тому я сподіваюсь, що він буде витребуваний не тільки на Львівщині, а й на теренах всієї України».

Керівник області повідомив, що упродовж 2-3 місяців відбуватиметься випробовування автомобіля виробництва ПАТ «Концерн-Електрон». Це робиться для виявлення і усунення недоліків.

«Думаю, що матимемо хороший автомобіль європейської якості, який відповідатиме вимогам сьогодення для того, щоб найголовніше питання вчасного доїзду до пацієнта на Львівщині та Україні загалом було виконано», – додав голова ОДА.

В Україні це, практично, перший автомобіль швидкої допомоги здатний долати важкопрохідні та проблемні дороги.

 

 

Олена Гончарук

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua

  

*Фото Ольги Мельник