19 липня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Робоча нарада з реалізації проекту «Вчасна допомога»

20.06.13р.

Керівники департаментів охорони здоровя Західного регіону та представники центрів екстреної медичної допомоги і медицини катастроф стали учасниками робочої наради, що відбулася у Департаменті охорони здоровя ЛОДА.

У нараді брали участь начальник відділу екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України Михайло Стрельников, директор національного проекту «Вчасна допомога» Олексій Навроцький, директор Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України Володимир Юрченко, в.о. директора департаменту охорони здоровя Львівської ОДА Орест Середа.

Керівник проекту «Вчасна допомога» О. Навроцький наголосив на тому, що впровадження проекту є однією з пріоритетних соціальних ініціатив Президента України. Він також повідомив, що стартовий транш на реалізацію проекту сьогодні становить 50 млн. гривень. Загальна вартість всіх 27 оперативно-диспетчерських служб 600 млн. грн.

Окрім цього О. Навроцький відзначив хороший рівень підготовки регіональної диспетчерської на Львівщині.

В.о. директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА О. Середа охарактеризував стан виконання проекту на Львівщині, а також роботу обласної служби екстреної медичної допомоги  і медицини катастроф у якій сьогодні працює 168 бригад та 230 автомобілів. Він відзначив, що 80% машин в зношеному стані «Львівщині, крім оновлення автопарку швидких потрібно ще 25 автомобілів класу – С (реанімобілів)», - сказав О. Середа.

Начальник відділу екстреної медичної допомоги та медицини катастроф М. Стрельников повідомив присутнім про плани МОЗ України щодо закупівлі автотранспорту. «Реформувати галузь, не забезпечуючи ресурсами – неможливо» - зазначив він.

Довідково:

Національний проект «Вчасна допомога» передбачає створення єдиних регіональних диспетчерських служб екстреної медичної допомоги та оснащення їх відповідно до найвищих медичних стандартів. В результаті реалізації цього проекту Україна отримає абсолютно нову систему технологічного забезпечення екстреної медичної допомоги.

 

Олена Гончарук

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua

  

*Фото Ольги Мельник