19 липня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Тренувальні навчання Центру медицини катастроф

22.10.2013

21.10.2013 року Головним управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області були організовані та проведені тренування групи фахівців з хімічного та медико - біологічного захисту та питань реагування на надзвичайні ситуації із небезпечними речовинами. На проведенні даного заходу був присутній заступник начальника ГУ ДС НС України у Львівській області Глобенко 21.10.2013року Головним управлінням ДСНС України у Львівській області були організовані та проведені тренування групи спеціальних робіт з хімічного та медико - біологічного захисту з питань реагування на надзвичайні ситуації із небезпечними речовинами. На проведенні даного заходу був присутній заступник начальника ГУ ДС НС України у Львівській області В.Глобенко.

 

 

 

З метою відпрацювання спільних дій підрозділів ДНС України та підрозділів Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф до участі у цих тренуваннях були запрошені спеціалісти та бригада відділу медицини катастроф.

          Згідно плану тренувань, за складеною легендою, невідомий подзвонив у службу  надзвичайних ситуацій та повідомив про виявлену  невідому хімічну речовину на прилеглій території. Перед працівниками сектору радіаційного та хімічного захисту ГУ ДСНС були поставлені завдання :

- провести хімічну розвідку та відбір проб;

- провести спеціальну обробку захисного одягу:

- зняти забруднений одяг з потерпілого та учасників тренувань.

Основним завданням бригади центру медицини катастроф було розміщення санітарного автомобіля у безпечному місці, дотримання правил та елементів особистого  захисту в осередку ураження, надання медичної допомоги «потерпілим» внаслідок отруєння продуктами (парами)  хімічних речовин та отриманих опіків від дії  хімічних речовин.

Для захисту медичних працівників бригади, керівником тренування – підполковником служби ЦЗ М.Довгановським, був наданий сучасний захисний костюм одноразового користування, які є  у рятувальників світових країн та проведено інструкцію та практичний показ користування таким комплектом одягу.

Під час проведення заходу медичні працівники спільно з керівництвом державної служби надзвичайних ситуацій  узгоджували  дії учасників рятувальної операції, поетапність надання допомоги, основні елементи домедичної допомоги, якими повинні володіти рятувальники, обговорювали проблемні моменти та помилки. Спеціалісти Львівського центру медицини катастроф продемонстрували ряд практичних навичок щодо надання допомоги потерпілим внаслідок отриманих травм. 


Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua