20 серпня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Науковий симпозіум «Телемедицина та інформаційні технології»

02.12.2013

 

28-29 листопада 2013р. у Львові відбувся науковий симпозіум з міжнародною участю «Телемедицина та інформаційні технології». Організатор заходу Державний заклад «Медичний центр телемедицини МОЗ України»  спільно з Українським центром наукової медичної інформації та патентно-ліцензійної роботи (Укрмедпатентінформ) МОЗ України. Симпозіум проводиться за сприяння Департаменту охорони здоровя Львівської ОДА.

Вступним словом симпозіум відкрив Директор Департаменту охорони здоровя Львівської ОДА Ростислав Ступницький. Він наголосив на важливості розвитку телемедицини, адже для нашої держави вкрай важливим є створення умов, при яких допомога висококваліфікованих лікарів стане доступною не лише мешканцям великих міст, але й тим пацієнтам, що проживають далеко від спеціалізованих медичних центрів. На вирішення цієї надзвичайно актуальної проблеми, перш за все, і спрямована телемедицина.

У симпозіумі взяли участь провідні фахівці з України, Росії, Польщi та Нiмеччини.

Мета заходу: підвищення освітнього рівня медичних працівників з питань спрощення та пришвидшення доступу населення до високоякісних медичних послуг, а також суттєве розширення їх спектру незалежно від місця перебування пацієнта. Iнтеграція української медицини та медичної науки у міжнародну медичну спільноту, та залучення інноваційних технологій у процес навчання лікарів і забезпечення конституційного права громадян на якісну медичну допомогу шляхом створення державою відповідних умов.

Насичена програма симпозіуму передбачала не лише сухі виступи доповідачів, а стала живим обговоренням тем, що розглядаються, з можливістю прямих дискусій між всіма учасниками та доповідачами. В рамках Симпозіуму працювала виставка медичної техніки та медикаментів.

Учасниками заходу стали майже 200 лікарів зі спеціальностей: рентгенологія, радіологія, ультразвукова та функціональна діагностика, кардіологія та кардіохірургія, ендоскопія, акушерство та гінекологія, патоморфологія, сімейна медицина. Учасники симпозіуму після закінчення роботи отримали відповідні сертифікати.

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров\'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua