19 липня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Відкриття оновленої Золочівської підстанції екстреної медичної допомоги

19.12.2013

«Відкриття оновленої Золочівської підстанції екстреної медичної допомоги»

  

Вже рік триває у нашій Державі реалізація Закону України «Про екстрену медичну допомогу» та реформування цього напрямку охорони здоровя.

На Львівщині за рік проведена дуже серйозна робота, зокрема, створена єдина система екстреної медичної допомоги області, всіма територіальними органами місцевого самоврядування області прийняті позитивні рішення щодо передачі відділень швидкої медичної допомоги на обласний рівень, завершується створення обласної оперативно-диспетчерської служби центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, незабаром очікується оновлення автотранспортного парку.

19 грудня у Золочеві відбулося відкриття оновленої Золочівської підстанції екстреної медичної допомоги.

Участь у заході брали директор Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ростислав Ступницький, міський голова Золочева Ігор Гриньків, заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький, директор Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Юрій Пацюрко.

Відкриваючи підстанцію Р. Ступницький сказав: «Неможливо зробити все відразу, але крок за кроком ми рухаємось у потрібному напрямку. Хочу пригадати слова Міністра охорони здоровя України Раїси Богатирьової: «Треба повернутись обличчям до пацієнта, наблизитись до нього». Отже будуючи структуру за структурою ми робимо це. Сьогодні зявилась ще одна ланка первинної охорони здоровя, яка допоможе людям у білих халатах використати свій потенціал, якнайкраще допомогти пацієнтам. Сподіваюсь, що скоро підстанція отримає новий реанімобіль».

 

Оскільки, підстанція розташована на базі Золочівської ЦРЛ, учасники відкриття оглянули відділення лікарні.

Для належного функціонування підстанції у відповідності до санітарно-гігієнічних норм  та вимог з техніки безпеки для такого виду діяльності у приміщеннях підстанції:

– утеплений та пофарбований зовнішній фасад приміщень;

– змонтовано дах для убезпечення санітарних автомобілів від дій несприятливих метеоумов;

– змонтовані нові теплозберігаючі вікна, проведений капітальний ремонт у 6 приміщеннях;

– оновлена повністю електрична мережа приміщень та встановлено новий санітарний вузол;

– повністю змонтована кімната для зберігання наркотичних середників;

– закуплені та поставлені необхідні меблі.

Все це дозволить значно покращити медичне обслуговування населення району.

 

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua

 

*Фото Ольги Мельник