19 липня 2019 р.

Як до нас доїхати

GMM"Право на вільний вибір лікаря""Програма "Доступні ліки""Карта аптек""Як атономізувати лікарню""Робота скринінгових центрів""Проект Twinning"


Команда Львівського обласного центру медицини катастроф - переможець міжнародних змагань у Литві

24.09. 2013 р.

У  м. Гірайчай (Республіка Литва, 60 км. від м. Вільнюс,) пройшли  VII Міжнародні змагання бригад швидкої медичної допомоги. Організатором змагань виступила асоціація закладів швидкої медичної допомоги Литви.

На змагання прибуло 30 команд. Закордонні екіпажі представляли: бригада з Німеччини, дві бригади з Казахстану та екіпаж Львівського центру медицини катастроф. Львівяни були єдиним представником з України.

     

У країнах Прибалтики давно запроваджені європейські стандарти надання екстреної медичної допомоги, тому роботу бригад на етапах оцінювалось саме за цими  стандартами. Часовий ліміт на етапах складав 20 хвилин.

      Під час виконання завдань бригада львівських медиків показала свою майстерність при «пологах» вдома та проведенні серцево - легеневу реанімацію недоношеній дитині. На «відмінно» була оцінена серцево - легенева реанімацію дорослому «постраждалому» з гіперглікемічною комою. Акушерсько - гінекологічне завдання полягало у вмінні бригади в умовах реанімобіля надати допомогу жінці з терміном вагітності 36 тижнів у якої еклампсія, а в анамнезі - епілепсія.

 

     Цікавим завданням був змодельований «терористичний акт» у школі, де було 40 «постраждалих», з різними видами травм 10 осіб, у багатьох вогнепальне поранення.        

       Водію бригади доводилось показувати свою майстерність у вмінні самостійно, без спеціалізованої технічної допомоги, полагодити «несправності» у автомобілі, показати свої «умілі руки» у виконанні інших технічних завдань та вмінні орієнтуватись у фонетичній азбуці НАТО.

    Випробуванням для бригади були також і психологічні тести,  які проводили дипломовані психологи з числа штатного персоналу служби швидкої медичної допомоги Литви.

       Усі завдання команда Львівського центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф виконала якісно, за що отримала перше місце серед закордонних команд та п’яте місце у загальному заліку. Нагородою для команди став кришталевий кубок.

    Систематична участь бригади Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у змаганнях такого формату в Україні, Польщі, Прибалтиці говорить про те, що Львівщина  прагне до інтеграції у світову та європейську систему екстреної медицини та є певним сигналом та індикатором ставлення України до світових стандартів.

 

Прес-служба

Департаменту охорони

здоров'я ЛОДА

тел. 276-23-60

locz@mail.lviv.ua